دانستنی‌ها

بریجستون

بریجستون

 

در سال 1931 آقای شیجیرو ایشیباشی یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی لاستیک ژاپن و جهان را با نام بریجستون تاسیس کرد. لاستیک بریجستون شرکتی چند ملیتی است و دفتر مرکزی آن ابتدا در کورومه ، استان فوکوئوکا بود ولی امروزه در توکیو ژاپن قرار دارد. اسم شرکت بریجستون برگرفته از اسم صاحب آن می باشد بطوریکه ایشیباشی در زبان ژاپنی به معنای پل سنگی می باشد.

 

 

شعار “خدمت به جامعه با کیفیت برتر ” همیشه سرلوحه مدیران و کارمندان این شرکت بوده و موفقیت را تا جایی پیش بردن که از هر پنج وسیله نقلیه در دنیا یک وسیله با لاستیک بریجستون تجهیز شده است.

لاستیک بریجستون با بخدمت گرفتن بیش از 140000 کارمند و 24 کارخانه تولیدی در سراسر دنیا سهم قابل توجهی از بازار لاستیک جهان را دارا می باشد به طوری که امروزه محصولات لاستیک بریجستون به بیش از 150 کشور در سراسر دنیا صادر می شود و در سال 2017 به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کننده تایر دنیا معرفی گردید و بعد از آن به ترتیب میشلن فرانسه – گودیر آمریکا _ کنتیننتال آلمان و پیرلی ایتالیا در رتبه های بعدی بودند.

 شرکت تولیدی لاستیک بریجستون با استفاده از فن آوری های پیشرو و نصب و راه اندزی آن ، در تولید لاستیک با عملکرد بالا موفق بوده و توانسته لاستیک اصلی خودرسازانی همچون پورشه ، فورد ، بی ام و ، مرسدس بنز ، جنرال موتورز ، پژو ، سیتروئن ، رنو ،تویوتا و غیره را تامین کند.

میهن تایر فروش محصولات بریجستون را در برنامه فروش خود گنجانده است.

 

لیست محصولات به تفکیک برند

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *